Nauka Języka Angielskiego Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Dzieci są grupą klientów, o którą troszczymy się szczególnie. Stawiamy sobie za cel nie tylko nauczanie ich języka, ale również zainteresowanie kulturą brytyjską. Bardzo szczegółowo analizujemy ich postępy w nauce (między innymi za pomocą testów). Pozostajemy również w kontakcie z rodzicami, przekazujemy raport z wyników dzieci oraz ich obecności na zajęciach. Dzieciom, które mają problemy z opanowaniem materiału zapewniamy zajęcia konsultacyjne.
Kursy dla przedszkolaków
Obejmują one 60 godz. lekcyjnych w systemie spotkań: 1 raz lub 2 razy w tygodniu po 60 min. Mniejsza częstotliwość oraz odpowiednio dobrana tematyka zajęć pozwala dzieciom w pełni wykorzystać czas spędzany na lekcjach i uczyć się języka angielskiego w łatwy i przyjemny sposób poprzez różnego rodzaju zabawy, gry i konkursy.
Prowadzimy również zajęcia dla dorosłych. Preferujemy nieduże grupy, maksymalnie 4 osobowe. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką wydajność i komfort nauczania. Szkolimy językowo w różnych dziedzinach, również zawodowych, stawiając na opanowanie umiejętności przede wszystkim komunikacyjnych
Skierowane są do wszystkich grup wiekowych i opierają się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych, czyli słuchaniu, pisaniu, czytaniu, gramatyki i konwersacji. Duży wybór poziomów umożliwia trafne zakwalifikowanie do grupy na podstawie testu i rozmowy. Dzięki umiarkowanemu tempu nauki możliwe jest trwałe opanowanie materiału przewclasszianego na danym poziomie.
Skierowane są do tegorocznych maturzystów, którzy zdawać będą egzaminy pisemne oraz ustne. Podczas zajęć maturzyści będą mogli usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę i uzupełnić jej braki, by pomyślnie zaliczyć wszystkie egzaminy.
Wielkość grup wynosi od 1 do 9 osób. W zależności od tego jak liczna jest grupa zmienia się również opłata miesięczna za lekcje.
Przyjęcie na kurs odbywa się na zasadzie rozmowy kwalifikacyjnej. Chętna osoba rozwiązuje testy pisemne i odbywa z prowadzącym rozmowę w języku angielskim. W zależności od wyników postępowania kwalifikacyjnego kandydat zostaje przydzielony do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Zapewniamy jednak, że cała procedura nie jest dla ucznia stresująca i ma na celu jedynie zapoznanie się z poziomem przyszłego kursanta.
Wszelkie informacje dotyczące cen świadczonych przez nas usług podajemy w rozmowie telefonicznej. Uprzejmie prosimy dzwonić pod numer: 095-7295-166 lub na komórkę: 0508-100-139 w godzinach od 8:00 do 20:00.